Sepetiniz boş...
Giriş Yap
Teslimat ve Kargo
TESLİMAT Teslimat ve Kargo İADE KOŞULLARI İade Koşulları ÖDEME SEÇENEKLERİ Ödeme Koşulları GÜVENLİK GİZLİLİK VE GÜVENLİK SIK SORULAN SORULAR Sık Sorulan Sorular BİZE ULAŞIN Bize Ulaşın

Teslimat ve Kargo

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.
 
Teslim Alma
Satın aldığınız ürün satın alma işlemini müteteakip kargo'ya veriliş süreleri ürünün niteliğine göre değişkenlik gösterebilir.Kargonuz size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz.Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için pakedinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz.Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse pakedi size teslim eden kargo yetkilisine tutanak tutturup iade edebilirsiniz.Kargo Yetkilisi tarafından tutanak tutulmayan ürünler kesinlikle iade alınmaz.
 
Gönderim Alanı
Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.
 
Ücretlendirme ve Teslim Süresi
 
Ücretlendirme
gıdasehri.com.tr, üyelerine en iyisini sunmak için teslimat ücreti aldığınız ürünün niteliği, boyutu ile beraber değişkenlik gösterebilir.
 
Teslimat Süresi
Satın aldığınız ürün satın alma işlemini müteteakip kargo'ya veriliş süreleri ürünün niteliğine göre değişkenlik gösterebilir.
 
Paketleme
Özellikle kırılacak eşyalarda çıkacak sorunlara karşın gidasehri.com.tr siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırıyor. Her ürün özel gidasehri.com.tr kutusunda, hassasiyetine uygun olarak paketlenmiş bir biçimde teslim ediliyor.
Kampanya ve Fırsatlardan Önce Senin Haberin Olsun
Sosyal Medyada Takipçimiz Olun Mutlu Müşteri Hizmetleri +90 212 909 16 39
© 2020 - Tüm hakları Gıda Şehri tarafından saklıdır. İzin alınmaksızın hiçbir içerik ve görsel kullanılamaz.